Organizacja imprez

W Cafe Chopin mogą Państwo zorganizować zarówno kameralne przyjęcie jak i większą imprezę okolicznościową. Nie mamy limitu osób. Do każdego, naszego klienta podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami i zapytaj o rezerwację.

Beautiful little girl with a candle in the church during her first holy communion day

Komunie

Pierwsza Komunia Święta to okazja do rodzinnego spotkania. To wyjątkowa uroczystość zarówno dla rodziców, dziecka jak i całej rodziny. Wymaga ono wyjątkowej oprawy oraz dopracowania najmniejszych szczegółów. Zorganizowanie przyjęcia komunijnego w naszej kawiarni to bardzo dobry wybór. Jest to doskonała alternatywa do świętowania w domu. Nasi kucharze przygotują dla Państwa wyborne menu, nasi kelnerzy zadbają o obsługę gości a Państwo będziecie mogli cieszyć się uroczystością.

Chrzciny

Nasza kawiarnia to wymarzone miejsce na pierwsze przyjcie nowego członka rodziny.Organizacja tak ważnej uroczystości to dla nas zaszczyt. Nasz zespół sprawi,że będzie to wydarzenie wyjątkowe i niezapomniane, a przytulne wnętrze naszej kawiarni sprawi ,że celebrowanie rodzinnego spotkania w takich warunkach to prawdziwa przyjemność.

baptism baby. cute little feet of a girl at christening in church
Party

Przyjęcia okolicznościowe


Urodziny , imieniny, rocznice ślubu itp to idealny czas na spotkania w gronie rodzinny i przyjaciół.Nasza kawiarnia to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia.Nasz zespół profesjonalnie zadba o atmosfera, menu oraz obsługę gości sprawiając,że każda z tych uroczystości będzie wyjątkowa i niezapomniana.

Spotkania integracyjne

Spotkanie integracyjne w naszej kawiarni to doskonały pomysł na miłe spędzenie wieczoru w gronie pracowników. Spotkanie poza biurem pozwala spojrzeć na siebie z innej strony, daje możliwość do podzielenia się swoimi pasjami, zainteresowaniami, przez co często łatwiej takim osobom pracować ze sobą na co dzień. Nasza oferta oraz nasz zespół na pewno sprawi, że będzie to niezapomina impreza.

cropped view of man touching woman on funeral

Stypy

Śmierć członka rodziny to ogromny stres i ból dla jego bliskich. Po uroczystościach pogrzebowych przychodzi czas na spotkanie w gronie krewnych i przyjaciół, podczas którego można wspólnie wspominać zmarłego. Obowiązki związane z pogrzebem wielu osobom nie pozwalają osobiście zająć się organizacją stypy, a towarzyszące śmierci bliskiego emocje często też utrudniają przygotowanie takiego spotkania. Jeśli również masz z tym trudności, zapraszamy do naszej kawiarni chętnie podejmiemy się tego zadania.